twojeemaus.pl

NAWADNIANIE ORGANIZMU- Jak stosować Coral mine – proszek z koralowca ?

Trudno wyobrazić sobie drogę do zdrowia bez zapewnienia organizmowi każdego dnia właściwej ilości zdrowej  wody o odpowiednich parametrach. Takiej wody, która jest lekarstwem a nie balastem dla organizmu! Ostatnio wiele słyszy się o tym, by pić dużo wody. To prawda! Nie każda jednak woda jest taka sama. Woda zanieczyszczona chemicznie, bakteriologicznie jest trucizną,  woda w górach z dużą ilością kamienia także  może wyrządzić organizmowi wiele zła.

Proszek Coral mine (zmielony koralowiec) wrzucany w torebeczce do wody zmienia jej właściwości na najbardziej odpowiednie dla ludzkiego organizmu. Taką wodę (przefiltrowaną przez koralowe skały) piją ludzie w kilku miejscach na świecie np. na wyspie Okinawa w Japonii i średnia ich życia to ok. 100 lat. Prawie nie chorują na choroby cywiliacyjne.

Saszetki w papierowych torebeczkach wrzucamy  do dzbanka z wodą źródlaną, mineralną butelkowaną niskozmineralizowaną (np. Kropla Beskidu )   lub do wody pochodzącej z filtrów z odwróconej osmozy. Nie zaleca się stosować proszku Coral mine do wody gazowanej  ani gotować.
Po 7- 10  min. woda jest gotowa do spożycia. Warto ją zamieszać , gdyż zawarte są w niej liczne minerały, które czasem mogą być widoczne w postaci delikatnego pyłku. Proszek nie rozpuszcza się.

Nie należy podgrzewać tej wody bezpośrednio w czajniku. Woda powinna być pita w temperaturze ciała lub cieplejsza! Zatem przygotowując wodę bezpośrednio do picia,  część jej odlewamy do kubka, a podgrzewamy ją poprzez dolanie gorącej wody z czajnika.  

Przy rozpoczynającym się przeziębieniu stosować 1 saszetkę koralowca na 1 szklankę gorącej wody. Przy szczególnym stanie organizmu (przeziębienie, osłabienie) można stosować do 5 saszetek dziennie.  Wiele osób wykorzystuje po raz trzeci saszetkę dla pojenia zwierząt,  a po raz czwarty do polewania roślin.

Proszek koralowy (1-5 na dobę) można także wypijać wraz z wodą  w czasie infekcji bakteryjnych przewodu pokarmowego(sprawdzone- pomaga!!!J). Można także spożywać od czasu do czasu sam proszek w trakcie posiłku.  Jest to skarbnica 70 minerałów w formie jonowej, czyli łatwo przyswajalnej przez organizm. 

CORAL-MINE jest także swego rodzaju jednorazowym, kieszonkowym filtrem, który pozwala nie tylko polepszyć jakość wody w dowolnym miejscu na ziemi, ale również ustrzec się przysłowiowego zatrucia. Dlatego Coral mine warto zabierać także ze sobą na wakacje. 

Skład preparatu to:  993 mg koralowca , w którym znajduje się 70 ważnych dla życia składników: w tym wapń: 34,6%, magnez: 2,16%, witamina C, czyli kwas askorbinowy: 5 mg, srebro: 2 mg, oraz śladowe pierwiastki takie jak: sód, siarka, potas, fosfor, jod, żelazo, brom, mangan, chrom, bor, węgiel, cynk, selen, miedź, złoto i inne. Opakowanie zawiera : 3 torebki (w każdej po 10 saszetek)

Bez względu na to, ile saszetek rozpuścimy w wodzie, pH płynów ustrojowych nie przekroczy 8,5 pH. Nie występuje pojęcie za dużej dawki CORAL-MINE. Nadmiar naturalnego wapnia oraz innych minerałów nie odkłada się w organizmie.

W przypadku użycia saszetek CORAL-MINE do większej ilości wody, która ma być spożywana przez dłuższy czas, należy zakręcać butelkę i trzymać w chłodzie.

W celu oczyszczenia organizmu z toksyn należy wypijać dziennie minimum 0,3 litra wody z dodatkiem Coral mine na każde 10 kg wagi ciała, np. osoba o wadze 50 kg powinna wypijać na dobę min. 
1,5 l wody koralowej. Można zacząć od dawki mniejszej.

BARDZO WAŻNE! Wodę koralową (ale również każdą inną) należy pić:

  • rano na czczo min. pół litra, aby uzupełnić po nocy zapas płynów
  • w ciągu dnia pomiędzy posiłkami(najlepiej 1h przed lub 2h po jedzeniu; nie popijać w trakcie posiłku!)
  • ciepłą 

w celu wzmocnienia efektu działania wody koralowej warto dodać do niej wysypany z kapsułki proszek Mikrohydryny lub H-500( nigdy do preparatów CCI nie używamy metalowych sztućców i naczyń!)
Od zarania dziejów żyjemy otoczeni zewsząd wodą - bez niej nie byłoby życia na Ziemi. 
 

 


 

Filtry do Wody

„Wody pitnej z kranu nie wolno dzisiaj oceniać na podstawie wyglądu i jej smaku,
bo zawiera ona setki niewidocznych i niewyczuwalnych związków chemicznych. ”


Woda może być smaczna 
i jednocześnie trująca.

Współpracujemy z firma HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o. która jest największą i najstarszą w Polsce firmą zajmującą się metodą oczyszczania wody - metodą odwróconej. Pierwszych kroków w zakresie sprzedaży oraz montażu urządzeń Firma dokonała w 1992 roku. Posiada rozbudowaną sieć punktów serwisowych w 115 miastach Polski. Wszyscy klienci obsługiwani przez serwis firmowy otrzymują wieczystą gwarancję na urządzenia osmotyczne przedstawione w poniższej ofercie.

Montaż i serwis na terenie całego kraju w cenie urządzenia.

OFERTA:

                         
Hydropure Vario 150 ORP                               Hydropure DE LUXE 100 ORP                          
Hydropure ROYAL 100                                       Turbo Hydropure DE LUXE 75                        
Hydropure DE LUXE 50                                         Hydropure Hydropure 35


Więcej urządzeń oraz cennik na stronie firmowej   HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.


System odwróconej osmozy jest najlepszą i najbardziej skuteczną metodą zapewnienia sobie i swojej Rodzinie czystej wody. Odwrócona osmoza połączona z systemem filtrów osadowych i aktywnych daje wodę pozbawioną zanieczyszczeń takich jak: trujące i rakotwórcze związki chemiczne.

Tak oczyszczona woda:
- nadaje się do picia bez przegotowania, 
- jest doskonała do sporządzania odżywek dla dzieci, 
- uwydatnia aromat kawy i herbaty, 
- doskonale nadaje się do rozcieńczania soków i napojów oraz kostek lodu do drinków, 
- jest wskazana do mycia owoców, warzyw i mięsa, 
- potrawy na niej gotowane są zdrowsze i maja naturalny smak,
- zalecana jest do picia przy skłonnościach tworzenia się kamieni w nerkach i woreczku żółciowym, 
- doskonale nadaje się do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt, mycia twarzy i zębów,
- można nią płukać delikatne powierzchnie (np Szkła Kontaktowe). 
- nie pozostawia osadu kamiennego w czajnikach, żelazkach, ekspresach, itp.
- eliminuje czynniki wywołujące uczulenia,  
- używana do zmywania naczyń nie pozostawia osadu, dzięki czemu szkło i naczynia są błyszczące,
- może być również używana do akwariów, podlewania roślin oraz jako źródło czystej wody dla zwierząt domowych.

System odwróconej osmozy jest wygodniejszą i bardziej oszczędną alternatywą zakupów wód butelkowanych. 


Urządzenia dostępne są w różnych cenach, która zależy: od stopnia ich rozbudowy - elementy podnoszące wydajność, minimalizujące odrzut wody. 


Zainteresowanym polecam kontakt z doradcą i dystrybutorem: p. Marian Czop -  tel. 519 525 255.

W przypadku finalizacji zakupu każdy klient otrzyma DODATKOWY prezent. 

Można również bezpośrednio kontaktować się z Firmą poprzez strone  www.hydropure.com.pl , powołując się na dystrybutora (Marian Czop- nr 3191).  
Przy takim zakupie proszę również o informacje na podany wyżej telefon, aby móc otrzymać obiecany prezent.


„Pan jest pasterzem moim (…) / Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć". - Ps 23.


           Czy naprawdę wiesz o wodzie to, co wiedzieć powienieneś...?

 

„...Wodo, nie masz ani smaku  ani zapachu, nie można ciebie opisać, pije się ciebie, nie znając ciebie.
Nie jesteś niezbędna do życia: jesteś sama życiem”.

                                                                                                                                           Antoine de Saint-Exupery

 

Chyba nie ma rzeczy ciekawszej i bardziej zagadkowej niż zwykła woda. Ona jest częścią każdej drobinki naszego globu,  gdzie tylko istnieje człowiek i żywe stworzenie. Bez wody nie ma  życia!
 

              Czy to  tylko slogan? A może za tym oczywistym stwierdzeniem kryje się szansa na poprawę               Twojego zdrowia, szansa na inne życie?

Woda jest symbolem życia i odrodzenia, swego rodzaju porządku. Stanowi element niezbędny do życia, konieczny warunek przetrwania i wszelkiej egzystencji.

                           Człowiek może przeżyć bez pożywienia ok. 40 dni (ale nie testujcie tego),                                                           natomiast bez wody zaledwie kilka dni (również nie sprawdzajcie).


Warto posłuchać opinii lekarzy nutricjologów na temat roli wody w organizmie:


Część pierwsza:

Część druga:

Część trzecia:Im młodszy organizm,  tym jest on bogatszy w wodę. Miesięczny embrion człowieka w 97% składa się z wody, noworodek w 80%. U ludzie starszych spada on do 57% a nawet mniej, bo starość i starzenie się to proces utraty wody z organizmu i wysuszania go.

Woda jest podstawowym elementem biosfery, bez której nie ma możliwości istnieć organiczna przyroda.  Ani jedna komórka naszego organizmu nie może się obyć bez wody. Woda jest niezbędna zarówno jako rozpuszczalnik dla odżywczych składników w organizmie jak i dla procesu syntezy i przemiany materii. Oprócz tego, woda, parując przez skórę i organy oddechowe,  uczestniczy w termoregulacji naszego organizmu. I w końcu jest ona niezbędna dla usunięcia z organizmu wszelkich toksycznych odpadów, które powstają przy przemianie materii w naszych organizmach.

                             Zawartość procentowa wody w wybranych tkankach i organach ciała 

Utrata wody z organizmu człowieka na poziomie 10% jest niebezpieczna dla zdrowia, natomiast utrata 20% wody powoduje śmierć. 

Człowiek w sumie to takie naczynie z wodą. Tak jak w przyrodzie występuje zamknięty obieg wody,  tak i on występuje w każdym z nas. Woda w nas również się zanieczyszcza, oczyszcza i paruje. I dlatego,  by ten proces nie był jednostronnym, tzn. ukierunkowanym tylko na zanieczyszczenie, wodę trzeba cały czas wymieniać.


Jak to zrobić ?
Odpowiedź jest bardzo prosta –
dla podtrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia  dorosłemu człowiekowi potrzeba wypić w ciągu doby  nie mniej niż 1,5 litra czystej  wody, a dokładniej 30ml na 1kg masy ciała.

 

Wymienione poniżej funkcje wody nie wyczerpują wszystkich jej zadań w naszym organizmie:

>    regulowanie temperatury ciała

>    dostarczanie pożywienia i tlenu do wszystkich komórek ciała

>    ochrona wszystkich ważnych organów ciała

>    pomoc przy przetworzeniu pożywienia w energię

>     usunięcie toksyn z organizmu itp.


Wydaje się,  że recepta na zdrowe życie jest bardzo prosta, ale czy tak postępuje większość z nas ?

Niestety, obecnie na świecie obecnie wytworzyła się tendencja ignorowania wody. Człowiek ma pragnienie i ... w większości przypadków pije wszystko tylko nie wodę – pije gazowane napoje, herbatę, kawę i inne napoje.

I w rezultacie człowiek nie tylko nie uzupełnia potrzebnej ilości wody w organizmie,  ale traci dodatkową energię na przemianę tego „pożywienia” w neutralną, przyswajalną wodę. A przecież nawet nam nie przychodzi do głowy,  by myć podłogę kompotem, podlewać kwiaty oranżadą, a do akwarium z rybkami wlewać coca-colę.

Japoński naukowiec Masaru Emoto przed kilku laty w wyniku swoich eksperymentów odkrył, że woda reaguje na nasze myśli i słowa oraz że potrafi je odzwierciedlić. Zależnie od tego, jakie wysyłano słowa w kierunku kropli wody, jej kryształki po zamrożeniu ukształtowały się w zupełnie różne formy krystaliczne.

Próbki wody poddane wcześniej pozytywnym słowom czy myślą krystalizują zdecydowanie inaczej (wykazują niezwykłe piękno form) od tych, które poddane zostały myśleniu negatywnemu (są po prostu brzydkie). Wodę pochodzącą z tego samego źródła poddawano oddziaływaniu różnych czynników, różnych rodzajów muzyki, naklejano na pojemniki napisy o różnym zabarwieniu emocjonalnym, ustawiano naczynia na różnych fotografiach i po jej zamrożeniu okazywało się, że obraz krystaliczny jest w każdym przypadku inny, co potwierdziło, że woda ma właściwość zapisywania w swojej strukturze dźwięków, obrazów, myśli i emocji. 

Kryształy wody poddane pozytywnym
lub negatywnym wibracjom (komunikatom)


Aby potwierdzić prawdziwość odkrycia E. Masaru proponuję przeprowadzenie łatwego doświadczenia, który udowodni nam, że nasze emocje są zapamiętywane i odtwarzane przez wodę. Należy gotowany ryż włożyć do dwóch słoików. Następnie każdego dnia do jednej próbki mówić dobre słowa np.: „Dziękuję”, „Jesteś piękny”, „Kocham Cię” itp, a do drugiej złe np.: „Ty głupku”, „Zabiję Cię” itp... Obserwacje prowadzimy przez miesiąc. O wynikach Państwo sami się przekonacie. Zapewniam, że są ekscytujące.!


Dla organizmu nie istnieje alternatywa czystej wody, bo tak naprawdę w większości przypadków najczęściej użytkujemy syntetyczne napoje, które nie tylko nie przynoszą korzyści,  ale wręcz szkodzą.