twojeemaus.pl

NAWADNIANIE ORGANIZMU- Jak stosować Coral mine – proszek z koralowca ?

Trudno wyobrazić sobie drogę do zdrowia bez zapewnienia organizmowi każdego dnia właściwej ilości zdrowej  wody o odpowiednich parametrach. Takiej wody, która jest lekarstwem a nie balastem dla organizmu! Ostatnio wiele słyszy się o tym, by pić dużo wody. To prawda! Nie każda jednak woda jest taka sama. Woda zanieczyszczona chemicznie, bakteriologicznie jest trucizną,  woda w górach z dużą ilością kamienia także  może wyrządzić organizmowi wiele zła.

Proszek Coral mine (zmielony koralowiec) wrzucany w torebeczce do wody zmienia jej właściwości na najbardziej odpowiednie dla ludzkiego organizmu. Taką wodę (przefiltrowaną przez koralowe skały) piją ludzie w kilku miejscach na świecie np. na wyspie Okinawa w Japonii i średnia ich życia to ok. 100 lat. Prawie nie chorują na choroby cywiliacyjne.

Saszetki w papierowych torebeczkach wrzucamy  do dzbanka z wodą źródlaną, mineralną butelkowaną niskozmineralizowaną (np. Kropla Beskidu )   lub do wody pochodzącej z filtrów z odwróconej osmozy. Nie zaleca się stosować proszku Coral mine do wody gazowanej  ani gotować.
Po 7- 10  min. woda jest gotowa do spożycia. Warto ją zamieszać , gdyż zawarte są w niej liczne minerały, które czasem mogą być widoczne w postaci delikatnego pyłku. Proszek nie rozpuszcza się.

Nie należy podgrzewać tej wody bezpośrednio w czajniku. Woda powinna być pita w temperaturze ciała lub cieplejsza! Zatem przygotowując wodę bezpośrednio do picia,  część jej odlewamy do kubka, a podgrzewamy ją poprzez dolanie gorącej wody z czajnika.  

Przy rozpoczynającym się przeziębieniu stosować 1 saszetkę koralowca na 1 szklankę gorącej wody. Przy szczególnym stanie organizmu (przeziębienie, osłabienie) można stosować do 5 saszetek dziennie.  Wiele osób wykorzystuje po raz trzeci saszetkę dla pojenia zwierząt,  a po raz czwarty do polewania roślin.

Proszek koralowy (1-5 na dobę) można także wypijać wraz z wodą  w czasie infekcji bakteryjnych przewodu pokarmowego(sprawdzone- pomaga!!!J). Można także spożywać od czasu do czasu sam proszek w trakcie posiłku.  Jest to skarbnica 70 minerałów w formie jonowej, czyli łatwo przyswajalnej przez organizm. 

CORAL-MINE jest także swego rodzaju jednorazowym, kieszonkowym filtrem, który pozwala nie tylko polepszyć jakość wody w dowolnym miejscu na ziemi, ale również ustrzec się przysłowiowego zatrucia. Dlatego Coral mine warto zabierać także ze sobą na wakacje. 

Skład preparatu to:  993 mg koralowca , w którym znajduje się 70 ważnych dla życia składników: w tym wapń: 34,6%, magnez: 2,16%, witamina C, czyli kwas askorbinowy: 5 mg, srebro: 2 mg, oraz śladowe pierwiastki takie jak: sód, siarka, potas, fosfor, jod, żelazo, brom, mangan, chrom, bor, węgiel, cynk, selen, miedź, złoto i inne. Opakowanie zawiera : 3 torebki (w każdej po 10 saszetek)

Bez względu na to, ile saszetek rozpuścimy w wodzie, pH płynów ustrojowych nie przekroczy 8,5 pH. Nie występuje pojęcie za dużej dawki CORAL-MINE. Nadmiar naturalnego wapnia oraz innych minerałów nie odkłada się w organizmie.

W przypadku użycia saszetek CORAL-MINE do większej ilości wody, która ma być spożywana przez dłuższy czas, należy zakręcać butelkę i trzymać w chłodzie.

W celu oczyszczenia organizmu z toksyn należy wypijać dziennie minimum 0,3 litra wody z dodatkiem Coral mine na każde 10 kg wagi ciała, np. osoba o wadze 50 kg powinna wypijać na dobę min. 
1,5 l wody koralowej. Można zacząć od dawki mniejszej.

BARDZO WAŻNE! Wodę koralową (ale również każdą inną) należy pić:

  • rano na czczo min. pół litra, aby uzupełnić po nocy zapas płynów
  • w ciągu dnia pomiędzy posiłkami(najlepiej 1h przed lub 2h po jedzeniu; nie popijać w trakcie posiłku!)
  • ciepłą 

w celu wzmocnienia efektu działania wody koralowej warto dodać do niej wysypany z kapsułki proszek Mikrohydryny lub H-500( nigdy do preparatów CCI nie używamy metalowych sztućców i naczyń!)
Od zarania dziejów żyjemy otoczeni zewsząd wodą - bez niej nie byłoby życia na Ziemi.