twojeemaus.pl

PASOŻYTY, GRZYBY...- CZY NA PEWNO  WIESZ, ŻE:

Drożdżaki (grzyby) oraz pasożyty, od których nikt z nas w XXI w. nie jest wolny (!) są przyczyną wielu trudnych do zdiagnozowania chorób, w tym psychicznych.

Kąpiel na włosogłówkę (włośnica)
Kąpiel na włosogłówkę (włośnica)

Wiedziałeś o tym...?

Grzyby , które w wyniku nadmiernej antybiotykoterapii i diety obfitującej w cukier i białą mąkę  rozpanoszyły się w naszym organizmie, wytwarzają ok. 200 toksyn. Powodują przez to opóźnienia rozwojowe dzieci, nadpobudliwość, depresję, syndrom chronicznego zmęczenia, trudności z pamięcią i koncentracją oraz  inne zaburzenia psychiczne.

Wiedziałeś o tym...?

Twoje dziecko ciągle zapada na infekcje dróg oddechowych...?
Oczyść je odpowiednio  z pasożytów, a masz duże szanse zobaczyć  martwą glistę ludzką  opuszczającą wraz w wydzieliną oskrzelową jego umęczony i osłabiony od dawna organizm.
Nawet jeśli teraz wydaje Ci się to niemożliwe, poczytaj, zobacz wiele filmów na ten temat. 

Daj szansę na zdrowe,  szczęśliwe życie sobie i swoim najbliższym.

Przewlekły stres – jedna z głównych przyczyn zakwaszania organizmu , zaburzenia flory bakteryjnej w wyniku antybiotykoterapii i niewłaściwego  odżywiania (głównie węglowodany i produkty zawierające cukier), zanieczyszczenie środowiska – te i inne czynniki powodują u nas spadek odporności organizmu,  a w wyniku tego zarażanie pasożytami , grzybami i innymi patogenami.

Osoby  zarażone pasożytami lub/i candida albicans (grzybicą), czyli ogromna część  ludzkiej populacji cierpi na syndrom chronicznego zmęczenia, depresję, nadpobudliwość psychoruchową, zaburzenia snu, trudności z koncentracją... Osoby te szukają ratunku u psychologów i psychiatrów,wielu innych specjalistów, uskarżają się na szereg różnych schorzeń, a  w wielu przypadkach rozwiązanie problemu jest w zasięgu ręki, zależy od nich, od oczyszczenia organizmu z pasożytów. Wiele informacji na ten temat znaleźć można w książce dra A. Janusa Nie daj się zjeść grzybom candida.

Nikt z nas – dorosłych czy dzieci, kobiet czy mężczyzn, bogatych czy biednych, nie jest wolny od niebezpieczeństwa zarażenia robakami- od tasiemców o długości 10 i więcej metrów do mniejszych organizmów, widocznych tylko pod mikroskopem (np.lamblie).

Zachęcam od odsłuchania wykładu dr T. Kożusznej :

Dysbakterioza i pasożyty  – Nowy Sącz- sierpień 2016
www.youtube.com/watch?v=CNbu3khmHvI&start=721

Pasożyty wewnątrz nas – polecam obejrzenie filmu

PASOŻYTY:

cz. 1
www.youtube.com/watch?v=PRWXC5rF4xc

cz. 2
www.youtube.com/watch?v=LemTjdaTlOg

cz. 3
www.youtube.com/watch?v=8EtqA5eR52o

Autorzy najnowszych opracowań ustalili, że w organizmach 95% dorosłych ludzi zamieszkuje od 1 do 5 gatunków pasożytów. Najczęściej obecność pasożytów określano za pomocą badania kału. Efektywność takiego badania wynosi 12-20%. ..rozwiń..

Jak twierdzi dr Clark, a także wielu europejskich uczonych, właśnie te okoliczności prowadzą do rozpowszechnionych i nieuleczalnych - zdaniem przedstawicieli ortodoksyjnej medycyny - dolegliwości, jak alergia, choroby skóry, guzy, zespół przewlekłego zmęczenia, AIDS, wieloobjawowe chroniczne infekcje, itp.

Biorąc pod uwagę te fakty,  można stwierdzić jedno: W zasadzie ludzie twierdzą, że są zdrowi, nie zwracając uwagi na objawy obecności pasożytów w ich organizmach, które bardzo często pokrywają się z objawami poważnych chorób przewlekłych, bywa że nazywanych nieuleczalnymi.

NAJPOWSZECHNIEJSZE OBJAWY OBECNOŚCI PASOŻYTÓW W LUDZKIM ORGANIZMIE  to:

-         wrażliwa skóra, także AZS i inne alergie
-         ślinienie się dzieci (jako logopeda często mam do czynienia z takimi przypadkami)
-         zgrzytanie zębami
-         obgryzanie paznokci
-         bóle głowy
-         pęknięcia na piętach
-         rozwarstwiające się i łamliwe paznokcie
-         nieprawidłowości układu immunologicznego, stąd  częste infekcje dróg oddechowych
-         astma oskrzelowa
-         zaparcia, luźny stolec,  gazy, wzdęcia
-         bóle stawów i mięśni
-         anemia (glista ludzka wypija w ciągu doby dwie łyżki krwi!)
-         utrata apetytu, preferowanie słodyczy, parówek, drożdżówek
-         ciągłe zmęczenie, nerwowość, nadpobudliwość psychoruchowa
-         zapalenie jajników
-         bolesne miesiączki z obfitymi upławam
-         zakłócenie cyklu miesiączkowania, bezpłodność
-         torbiele i mięśniaki macicy
-         zapalenie nadnerczy, pęcherza moczowego i nerek
-         zapalenie prostaty
-         impotencja

Polecam lektury:

dr Andrzej Janus, Nie daj się zjeść grzybom candida

Nadieżda Siemionowa  Szkoła zdrowia. Uwolnij się od pasożytów i żyj...

H. R. Clark  Kuracja życia

Podsumowując , można powiedzieć, że objawy obecności pasożytów w naszym organizmie pokrywają się z objawami najpowszechniej występujących dolegliwości. Dlatego też  każdy  powinien  wykonywać okresowe oczyszczenie organizmu z pasożytów. Polecam  metody naturalne, bo jedynie one okazują się naprawdę skuteczne i bez skutków ubocznych.

Pozytywny skutek korzystania z ziół wynika nie tylko z tego, że zawierają one biologicznie aktywne substancje, witaminy i minerały, lecz również z tego, stwarzają pasożytom niekorzystne warunki egzystencji, w wyniku czego helminty są zmuszone do ewakuacji (żywe lub martweJ).

Zapraszam po więcej informacji na temat oczyszczania organizmu.